EKİBİMİZ

AYSUN GÖÇER
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Cam Ana Sanat Dalı Bölümünden mezun olduktan sonra ilk iş deneyimlerine Hitit Seramik ve Eczacıbaşı'na bordür tasarlayarak başladı.

2004 yılın da Türkiye'nin önde gelen mermer mozaik firmalarında tasarımcı olarak çalışmaya başladı.Kısa bir süre içinde çalıştığı firmada AR-GE Departmanının kurulmasına öncülük etti.

Tasarım konusun da  çalışmaları devam ederken AR-GE çalışmalarına verdiği hız sayesinde inovatif çalışmalara da imzasını atmaya başladı.Türkiye'de denenmemiş yeni pek çok tasarımları sayesin de,sektörde adının hızla bilinmesine neden oldu.

Doğal taş ve tasarım konusunda edindiği bilgi birikimini Mimar Sinan Üniversitesi,Kadir Has Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi'ndedersler vererek paylaşmış ve bu derslerde gençlerin ufkunu açmayı istemiştir.

Çalışma hayatı boyunca yüzlerce bordür,pano,banyo,mutfak tasarımları,zemin halı tasarımları ve özel butik proje tasarımları yaptı.Uluslararası fuarlar da 4 büyük koleksiyona imza attı.

Çalışmaları başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere pek çok Avrupa ülkesine de pazarlanmıştır.

Bu zaman dilimi içerisinde dünyanın en büyük PİRİ REİS haritasını Ankara'da bir alışveriş merkezinin zeminine Mozaik olarak uygulamıştır;bu projeyi başlangıcından bitimine kadar bizzat kendisi yürütmüştür.

Bu Mozaik uygulaması 1 santimetreye 1 santimetre mozaik taşlarından üretilmiş dünyanın en büyük mozaik eseri olarak kayıtlara geçmiştir.

SERHAN GÖÇER
Kadir has üniversitesi uluslararası ilişkiler bölümünden 2007 yılında mezun oldu.1997 yılından günümüze kadar çeşitli ticari kuruluşlarda satış temsilcisi ve pazarlama müdürü olarak çalıştı.

2015 yılında AG tasarım mozaik dizayn firmasında çalışmaya hayatına başladı,satış ve proje koordinasyonu pozisyonunda görevini yürütmektedir.